Bestyrelsen

Bestyrelsen vælges hvert år på det ordinære repræsentantskabsmøde i henhold til vedtægterne. Der er senest afholdt repræsentantskabsmøde den 22. marts 2018.
Sådan kommer du i kontakt med bestyrelsen:
Vælges i lige år
Formand:
Lars Køster Svendsen
Farum Håndboldforening
lks3520@gmail.com
Bestyrelsesmedlem:
Claus Haakansson
Værløse Boldklub
claush@vbold.dk
Bestyrelsesmedlem:
Mogens Daniel Bruun
Værløse Badminton
mdb@heimdal-management.dk
Suppleant:
Kim L. Christensen
Værløse Golfklub
klchristensen@hotmail.com
Revisor:
Per Lund Hansen
Farum Håndboldforening
Vælges hvert år:
Revisorsuppleant:
HVTennis
Værløse badminton
Vælges i ulige år
Kasserer:
Torben Stensdal
Farum Boldklub
torben.stensdal@leasingfyn.dk
Bestyrelsesmedlem:
Annette Ohm
Hareskov-Værløse Tennisklub
annette@ohm.dk
Bestyrelsesmedlem:
Dorthe Østergaard
Farum Gymnastikforening
d.c.oestergaard@gmail.com
Bestyrelsesmedlem:
Erik Rasmussen
Værløse Basketballklub
erik@ravnehusvej.dk
Suppleant:
Gert Mortensen
Farum Familiesvøm
gert@stofpakken.dk
Revisor:
Peer Albeck
HV Tennis